+38050-686-33-33

Туя західна Вудварді, Thuja occidentalis Woodwardii, ком, h=60-70 см

Виробник: Садібня
Модель: РОС00198

Короткий опис


Туя західна Вудварді це карликовий, вічнозелений кущ, який відрізняється густою, щільною кроною кулястої форми з соковитою темно-зеленою хвоєю. Головна перевага у цієї рослини це її компактний розмір і повільне зростання... Читати далі...

350.00грн.

  • Наявність: На складі

Мінімальна сума замовлення для доставки Новою поштою або Укрпоштою - 350 грн

Додайте в корзину ще товари, щоб оформити доставку товарів.Синоніми: Туя куляста, Туя шароподібна.

Опис: Туя західна Вудварді це карликовий, вічнозелений кущ, який відрізняється густою, щільною кроною кулястої форми з соковитою темно-зеленою хвоєю. Головна перевага у цієї рослини це її компактний розмір і повільне зростання, крім того вона зимостійка, витримує короткочасну посуху і не боїться стрижки.

Туя Вудварді стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: Цей сорт має щільну, шароподібну форму крони.

Розмір: Ця рослина в віці 10 років досягає висоти 0.4 м і стільки ж в діаметрі, доросла рослина виростає близько 1.5м. Швидкість зростання / сила росту: повільно зростаючий сорт, річний приріст до 4-5см. Пагони: жорсткі, густо розташовані. Корінь: У туї потужна, поверхнева коренева система.

Хвоя: луската, темно-зелена густо розташована.

Шишки: з'являються після 10 років життя, мають довгасту еліптичну форму. Світло: Туя Вудварді тіньовитривала, але краще розвивається на відкритих сонячних місцях.

Волога: Цій рослині потрібно забезпечити помірний регулярний полив.

Ґрунт: Туя любить родючий, підкислений, вологий, дренований ґрунт. Застосування: Це універсальний сорт туї, який має гарний вигляд при озеленені як великих, так і малих садів. Даний сорт може виступати солітером в саду, а також доповнювати інші яскраві рослин. Куляста форма цієї рослини мальовниче урізноманітнює дизайн саду.

Туї вже давно користуються підвищеною увагою у любителів декоративних рослин для озеленення ділянок. І це зрозуміло, адже в будь-яку пору року вони не втрачають своєї декоративності і допомагають створювати вражаючі ландшафтні композиції. Дуже ефектні з її участю композиції в альпінаріях, квітниках, біля водойм, а також при створенні хвойних міксбордерів.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 3 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре