+38050-686-33-33

Туя західна Смарагд h=25-30 см, Thuja occidentalis Smaragd, Р9

Виробник: Садібня
Модель: РОС00123

Короткий опис


Форма: вічнозелене хвойне дерево з дуже вузькою правильної конусоподібної кроною і вертикальними, дуже густорасположеннимі гілками Приріст: 25см Використання: чудова туя для одиночної посадки. Цінний сорт туї для ство... Читати далі...

50.00грн.

  • Наявність: На складі

Мінімальна сума замовлення для доставки Новою поштою або Укрпоштою - 350 грн

Додайте в корзину ще товари, щоб оформити доставку товарів.Форма: вічнозелене хвойне дерево з дуже вузькою правильної конусоподібної кроною і вертикальними, дуже густорасположеннимі гілками Приріст: 25см Використання: чудова туя для одиночної посадки. Цінний сорт туї для створення живоплотів від 2 до 5 метрів      

  Опис сорту:

 Туя західна "Смарагд" (Smaragd) - це красиве дерево, яке здатне прикрасити будь-який сад або присадибну ділянку. На території природного зростання в Північній Америці це величне дерево, що досягає 20 метрів у висоту, іноді називають «північним білим кедром». Її міцна і ароматна деревина здавна застосовувалася аборигенами для побудови каное, а з хвої отримували цінне ефірне масло для ритуальних обрядів. Сьогодні ефірне масло туї активно застосовується в фармакології і парфумерної промисловості. Туя західна може приносити на вашій ділянці чималу користь, очищаючи і іонізуючи повітря.  

 Є одним з кращих конічних сортів туї, який характеризується помірним зростанням. Після 10 років зростання туя досягає 2.5 метра у висоту. Її ніжні гілки темно-зеленого кольори не коричневеют в зимовий період. Сорт вимогливий до умов вирощування, вимагає вологого і родючого грунту. Дуже добре підходить для вирощування в контейнерах і створення живоплотів.  Рекомендована частота посадки в ряду: 0.5-0.6 метра.      

Спосіб і місце посадки

    Любить сонячні місця, але, відрізняючись тіньовитривалістю, більшість сортів не втрачає форму крони і в тіні. Невимоглива до родючості. З грунтів віддає перевагу легким суглинки, на супісках зростає в умовах регулярної підгодівлі. Непогано переносить прилеглі грунтові води, тому може рости на ділянках з надмірним перезволоженням. А дерева, у яких вже сформувалася коренева система, стійкі до посушливих періодів. Морозостійка і стійка до міських умов.

   Для посадки туї краще вибрати захищене від вітру место.Почвенную суміш для посадкової ями рекомендується приготувати з листової (дернової) землі, торфу і піску. Можна додати нітроамофоски (не більше 500г на доросле дерево). Коренева шийка НЕ ​​заглиблюється. Її необхідно залишити на рівні землі.    Посадка добре проливається. Надалі протягом перших місяців необхідно поливати рослину з розрахунку 10л на 1 дерево. Полив проводиться одночасно з дощуванням. При сухому і спекотне літо полив збільшують до 2 разів на тиждень до 20л під дерево. Поливати краще в ранкові або вечірні години, щоб хвоя встигла обсохнути, а коріння - насититися. В умови посушливе літо і відсутності поливу туя може дати плоди, що зробить її крону пухкої і не такий декоративної.      

 

Догляд

    Нещодавно посаджена туя вимагає регулярного поливу, поки дерево не вкорениться. Після адаптації в регулярному поливі потреб немає, за винятком посушливих періодів. Не дивлячись на те, що туя західна - витривала рослина, важка і тривала посуха негативно позначиться на загальному стані і зовнішньому вигляді дерева. Мульчу необхідно підтримувати на відстані 60-70см від основи рослини протягом першого року.    Як правило, туя не потребує підгодівлі. Але можна підгодувати азотовмісним добривом. Це дозволить дереву придбати темно-зелене листя. Навесні можна внести добрива повільної дії.    Особливо важливо підготувати молоді деревця західної туї до зимового періоду. Їх крону потрібно обов'язково захистити від вітрів, снігового навантаження, морозів і палючих променів сонця. Винятки становлять карликові форми західної туї, які взимку, з огляду на свій зріст, практично повністю занурюються в сніг.    Поширена садівнича практика полягає в зв'язуванні крони або підв'язування нижніх гілок до основного стовбура. Ці рішення попередять обламування гілок під вагою снігу. Крім того, в першу зиму після посадки саджанці потребують захисту від сонячних опіків. Для цього хвою вкривають ялиновим гіллям, крафт-папером, мішковиною. Помилково накидати сніг на туї.  

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре