+38050-686-33-33

Stihl SR 430 Обприскувач

Модель: 42440112600-01

Короткий опис


Характеристики Stihl SR 430 Тип двигунаБензиновийДвигун2-тактовий, 2-MIXПотужність2,9 кВт / 3,9 к.с.Робочий об'єм циліндра63,3 см³Дальність (горизонталь/вертикаль)14,5 м / 14 мПродуктивність1.300 м³/г Бак для засоб... Читати далі...

15 379.00грн.

  • Наявність: На складі


Характеристики Stihl SR 430

Тип двигунаБензиновий
Двигун2-тактовий, 2-MIX
Потужність2,9 кВт / 3,9 к.с.
Робочий об'єм циліндра63,3 см³
Дальність (горизонталь/вертикаль)14,5 м / 14 м
Продуктивність1.300 м³/г 
Бак для засобу14 л
Паливний бак1,7 л
Додаткові характеристикиАнтивібраційна система STIHL,
Пусковий пристрій ElastoStart,
Довговічний повітряний фільтр,
Управління однією рукою
Вага12,2 кг
Гарантія (проф. експлуатація)24 міс. (12 міс.)
КомплектаціяОбприскувач SR430,
Три знімні решітки для розпилювання

Stihl SR 430

Зручний бензиновий обприскувач Stihl SR 430 для внесення добрив і засобів для захисту рослин з великим радіусом дії. Виключно просте управління. Інноваційний двигун STIHL 2-MIX дивує своєю потужністю, економічністю і забезпечує ще більший радіус дії - до 14,5 м в горизонтальній площині. Управління однією рукою і запуск без зайвих рухів і зусиль - ще одна перевага даного обприскувача. Продумана до дрібних деталей антивібраційна система знижує передачу вібрації на корпус користувача, розвантажуючи його спину під час роботи. Збільшений до 14 л прозорий бак з великим отвором для заповнення, дозатор і 3 форсунки для розпилювання різної форми і напрямки. У серійну комплектацію входять решітка для формування конусоподібної струменя, для відхилення струменя і для поділу струменя.

  • Антивібраційна система STIHL в обприскувачі ефективно розвантажує м'язи спини. Гумові буфери зменшують перенесення шкідливих вібрацій, створюваних двигуном. Тому рукоятки мають вкрай низький рівень вібрації. Це робить роботу зручною і полегшуючою.
  • Двигун 2-MIX забезпечує високу потужність з високим крутним моментом за рахунок широкого діапазону оборотів двигуна. Крім сильної тяги, двигун 2-MIX помітно знижує витрату палива - в залежності від ситуації використання на 20% в порівнянні з традиційними 2-тактовими двигунів STIHL без технології 2-MIX.
  • Багатофункціональна рукоятка - Елементи управління двигуном вбудовані в рукоятку. Це робить управління ще простіше і надійніше.
  • STIHL ElastoStart - В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Спеціальний демпфуючий елемент в ручці пускача розширюється відповідно силі тяги, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.
  • Велике заливний отвір для бака 14л - Дозволяє швидко наповнювати без втрат. Також завдяки великому отвору істотно полегшується очищення.
  • Простий і швидкий запуск завдяки автоматичному пусковому положенню вимикача, одноразова управління дросельною заслінкою і клапаном.
  • Система перенесення - Обприскувач забезпечений зручною системою перенесення. Під час роботи дуже добре помітно оптимальний розподіл ваги, коли моторний блок знаходиться на спині.
  • Решітки - За допомогою трьох знімних решіток можна змінювати форму і напрямок розпилюється струменя. У серійну комплектацію входять решітка для формування конусоподібної струменя, для відхилення струменя і для поділу струменя.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре