+38050-686-33-33

Stihl SR 200-D Обприскувач

Модель: 42410112601-01

Короткий опис


Характеристики Stihl SR 200-D Тип двигунаБензиновийДвигун2-тактовий, 2-MIXПотужність0,8 кВт / 1,1 к.с.Робочий об'єм циліндра27,2 см³Дальність (горизонталь / вертикаль)9 м / 8 мПродуктивність780 м³/ гБак для засобу10 лПа... Читати далі...

10 969.00грн.

  • Наявність: На складі


Характеристики Stihl SR 200-D

Тип двигунаБензиновий
Двигун2-тактовий, 2-MIX
Потужність0,8 кВт / 1,1 к.с.
Робочий об'єм циліндра27,2 см³
Дальність (горизонталь / вертикаль)9 м / 8 м
Продуктивність780 м³/ г
Бак для засобу10 л
Паливний бак1,1 л
Додаткові характеристикиАнтивібраційна система STIHL,
Управління однією рукою,
Каталізатор
Вага7,9 кг
Гарантія (проф. експлуатація)24 міс. (12 міс.)
КомплектаціяОбприскувач SR200,
Три знімні решітки для розпилення

Stihl SR 200-D

Легкий обприскувач Stihl SR 200-D з високим комфортом носіння за рахунок компактної конструкції і розташування центру ваги близько до тіла. Ідеально підходить для догляду за культурами висотою 2,5 м. Проста логіка запуску, багатофункціональна рукоятка і захисний бортик із захистом від заливання. У серійну комплектацію входять решітки для формування конусоподібної струменя, для відхилення струменя і для поділу струменя.

  • Антивібраційна система STIHL в обприскувачі ефективно розвантажує м'язи спини. Гумові буфери зменшують перенесення шкідливих вібрацій, створюваних двигуном. Тому рукоятки мають вкрай низький рівень вібрації. Це робить роботу зручною і полегшує.
  • Двигун 2-MIX забезпечує високу потужність з високим крутним моментом за рахунок широкого діапазону оборотів двигуна. Крім сильної тяги, двигун 2-MIX помітно знижує витрату палива - в залежності від ситуації використання на 20% в порівнянні з традиційними 2-тактовими двигунами STIHL без технології 2-MIX.
  • Багатофункціональна рукоятка - Елементи управління двигуном вбудовані в рукоятку. Це робить управління ще простіше і надійніше.
  • Великий заливний отвір для бака 10 л - Дозволяє швидко наповнювати без втрат. Також завдяки великому отвору істотно полегшується очищення.
  • Система перенесення - Обприскувач забезпечений зручною системою перенесення. Під час роботи дуже добре помітно оптимальний розподіл ваги, коли моторний блок знаходиться на спині.
  • Решітки - За допомогою трьох знімних решіток можна змінювати форму і напрямок розпилюється струменя. У серійну комплектацію входять решітка для формування конусоподібної струменя, для відхилення струменя і для поділу струменя.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре