+38050-686-33-33

Stihl SH 56 Бензиновий садовий пилосос

Модель: 42410110927-01

Короткий опис


Характеристики Stihl SH 56 Тип двигуна Бензиновий Потужність 0,7/1 кВт / к.с. Потік повітря 710 Об'єм мішку 45 л ... Читати далі...

7 679.00грн.

  • Наявність: На складі


Характеристики Stihl SH 56

Тип двигуна

Бензиновий

Потужність

0,7/1 кВт / к.с.

Потік повітря

710

Об'єм мішку

45 л

Об'єм баку

0,54 l

Додаткові характеристики

STIHL ElastoStart,
Ручний паливний насос,
Двигун 2-MIX STIHL,

Вага

5,2 кг

Гарантія (проф. експлуатація)

24 міс. (12 міс.)

Комплектація

Наплічний ремінь,
Захисні окуляри,
Мішок для всмоктування,
Кругле сопло,
Комплект для переобладнання в повітродувку 

Stihl SH 56

Потужний садовий пилосос для прибирання листя, трави, гілок, дрібного садового сміття. Серійно з комплектом для переобладнання в повітродувку. З великим круглим соплом, економічним двигуном 2-MIX, великим текстильним мішком на блискавці.

  • Мішок для всмоктування - в комплект поставки входить міцний мішок для всмоктування матеріалу з кутів і канав, а також з доріжок, грядок і газонів. Мішок швидко і просто спорожняється через застібку на блискавці в нижній його частині.
  • Двигун 2-MIX STIHL - під час продування циліндрів двигуна між згорілої сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, яка не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при газообміні і, відповідно, навантаження на людину і навколишнє середовище.
  • Обслуговування однією рукою - елементи управління двигуном вбудовані в рукоятку. Ергономічна рукоятка з елементами управління знаходиться точно над серединою корпусу. Управління просте і зручне, так як долоня лежить на рукоятці. Пристрої можна носити за бажанням справа або зліва.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре