+38050-686-33-33

Stihl MS 661 (50) Бензопила

Модель: 11442000005

Короткий опис


Характеристики Stihl MS 661Тип двигунаБензиновийПотужність5,4 кВт / 7,3 к.с.Двигун2-тактний, 2-MIXРобочий об'єм циліндра91,1 см³Довжина пильної шини50 смЛанцюг (крок/товщина)3/8" / 1,6 ммДодаткові характеристикиБічне нат... Читати далі...

23 429.00грн.

 • Наявність: На складі


Характеристики Stihl MS 661

Тип двигунаБензиновий
Потужність5,4 кВт / 7,3 к.с.
Двигун2-тактний, 2-MIX
Робочий об'єм циліндра91,1 см³
Довжина пильної шини50 см
Ланцюг (крок/товщина)3/8" / 1,6 мм
Додаткові характеристикиБічне натягування ланцюга,
Декомпресійний клапан,
Пусковий пристрій ElastoStart,
HD2-фільтр
Вага7,4 кг
Гарантія12 міс.
Країна виробництваНімеччина
КомплектаціяШина 50 см,
Ланцюг 36RS,
Чохол для шини,
Ключ

Stihl MS 661

Високопродуктивна потужна (7,3 к.с.) пила Stihl MS661 для лісового господарства. Дуже добре підходить для валки лісу середньої і великої товщини. На інструменті встановлений двигун STIHL з технологією 2-MIX, який відрізняється більшою потужністю, чудовим тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні зі звичайними двотактними двигунами. Запуск бензопили полегшується такими компонентами, як декомпресійний клапан і пусковий пристрій STIHL ElastoStar. Чи не стомлюваність при роботі інструментом забезпечує високоефективна антивібраційна система, яка значно знижує вібрацію, що передається на рукоятки. Також варто відзначити наявність масляного насоса з регулюванням подачі, бокового натягування ланцюга і ланцюгового тормоза QuickStop, завдяки якому забезпечується висока безпека при роботі з ланцюговою пилою.

Купуючи пилу Stihl MS 661 в "Садібня", Ви маєте можливість розширити спектр виконуваних завдань для своєї бензопили завдяки широкому вибору додаткових пристосувань, а також підібрати необхідну ріжучу гарнітуру STIHL для виконання самих різних робіт.

 • Двигун STIHL 2-MIX - Двотактний двигун STIHL з технологією 2-MIX відрізняється більшою потужністю, чудовим тяговим зусиллям і при цьому на 20% меншою витратою палива в порівнянні з двотактними двигунами STIHL тієї ж потужності, але без такої технології. У двигуні поєднується циліндр з чотирьохканальною технологією і продування. Також на 70% знижений рівень викиду шкідливих вихлопних газів. Це відповідає нормам токсичності EU II.
 • Антивібраційна система - Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компаніяSTIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС) .У інструментів з АС вібрація двигуна передається на рукоятки помітно знижується.
 • Бічний пристрій натягу ланцюга - Доступ до натяжної гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакт рук з ланцюгом і кінчиками шпичастий буфер.
 • Клапан зниження тиску при запуску двигуна випускає частину стислій суміші з циліндра. В результаті необхідне зусилля тяги на пусковому тросі помітно знижується. Оператору стає легше працювати, і вся система пуску менш інтенсивно зношується.
 • Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі-забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу і витрата палива протягом тривалого часу не дивлячись на яке ускладнюється забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.
 • Насос подачі мастила дозволяє точно дозувати масло в залежності від потреби. 50-відсоткове зменшення подачі масла можливо при маркуванні "Е". При довгій пильної гарнітурі або при дуже сухій деревині можливо встановити додаткову подачу масла.
 • STIHL ElastoStar - В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStartзаметно зменшує ці шкідливі впливи. Демпфуючий елемент в ручці пускового пристрою ElastoStart поперемінно то приймає на себе, то віддає енергію відповідно процесу стиснення, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.
 • Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм при роботі з бензопилами. Ланцюгове гальмо спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При досить сильної віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.
 • Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом.
 • Довговічна система фільтрації повітря з фільтром HD2, який відфільтровує дрібний пил і легко очищається. Круглі фільтруючі патрони замінюються швидко без допомоги інструмента. Радіальне ущільнення мінімізує потрапляння бруду в карбюратор.

Статті по темі

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре