+38050-686-33-33

Stihl MS 651 (50) Бензопила

Модель: 11442000354-01

Короткий опис


Характеристики Stihl MS 651 Тип двигунаБензиновийПотужність5,0 кВт / 6,8 к.с.Двигун2-тактнийРобочий об'єм циліндра91,1 см³Довжина пильної шини50 смЛанцюг (крок/товщина)3/8" / 1,6 ммДодаткові характеристикиБічне натягува... Читати далі...

23 999.00грн.

  • Наявність: На складі


Характеристики Stihl MS 651

Тип двигунаБензиновий
Потужність5,0 кВт / 6,8 к.с.
Двигун2-тактний
Робочий об'єм циліндра91,1 см³
Довжина пильної шини50 см
Ланцюг (крок/товщина)3/8" / 1,6 мм
Додаткові характеристикиБічне натягування ланцюга,
Декомпресійний клапан,
Пусковий пристрій ElastoStart,
HD2-фільтр
Вага7,4 кг
Гарантія (проф. експлуатація)24 міс. (12 міс.)
Країна виробництваНіміччина
КомплектаціяШина 50 см,
Ланцюг 36RS,
Чохол для шини,
Ключ

Stihl MS 651

Дуже потужна бензопила Stihl MS 651 для вирішення найскладніших завдань з розпилювання деревини. Ефективний і надійний повітряний фільтр HD2, нова антивібраційна система зменшує рівень вібрацій на 50% в порівнянні з попередньою модель MS 650, регульована подача мастила для ланцюга для підвищеної продуктивності, роликовий уловлювач ланцюга.

Купуючи пилу Stihl MS 651 в "Садібня", Ви маєте можливість розширити спектр виконуваних завдань для своєї бензопили завдяки широкому вибору додаткових пристосувань, а також підібрати необхідну ріжучу гарнітуру STIHL для виконання самих різних робіт.

  • Антивібраційна система - Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках. Тому компанія STIHL розробила високоефективну антивібраційну систему (АС). У інструментів з АС вібрація двигуна передається на рукоятки помітно знижується.
  • Бічний пристрій натягу ланцюга - Доступ до натяжної гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це запобігає контакт рук з ланцюгом і кінчиками шпичастий буфер.
  • Клапан зниження тиску при запуску двигуна випускає частину стислій суміші з циліндра. В результаті необхідне зусилля тяги на пусковому тросі помітно знижується. Оператору стає легше працювати, і вся система пуску менш інтенсивно зношується.
  • Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - забезпечує майже постійні потужність двигуна, якість вихлопу і витрата палива протягом тривалого часу не дивлячись на яке ускладнюється забрудненням повітряного фільтра. Прочищати повітряний фільтр потрібно тільки при відчутному падінні потужності. Стає можливою робота протягом тривалого часу без техобслуговування.
  • Насос подачі мастила дозволяє точно дозувати масло в залежності від потреби. 50-відсоткове зменшення подачі масла можливо при маркуванні "Е". При довгій пильної гарнітурі або при дуже сухій деревині можливо встановити додаткову подачу масла.
  • STIHL ElastoStar - В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають толчкообразние сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Демпфуючих елемент в ручці пускового пристрою ElastoStart поперемінно то приймає на себе, то віддає енергію відповідно процесу стиснення, і таким чином запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.
  • Ланцюгове гальмо QuickStop - це захисний механізм при роботі з бензопилами. Ланцюгове гальмо спрацьовує при натисканні на передній упор для рук і за лічені частки секунди зупиняє пиляльний ланцюг. При досить сильної віддачі ланцюгове гальмо QuickStop спрацьовує автоматично.
  • Спеціальні запатентовані кришки для баків з паливом і маслом.
  • Довговічна система фільтрації повітря з фільтром HD2, який відфільтровує дрібний пил і легко очищається. Круглі фільтруючі патрони замінюються швидко без допомоги інструменту. Радіальне ущільнення мінімізує потрапляння бруду в карбюратор.

Статті по темі

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре