+38050-686-33-33

Stihl FS 490 C-EM Мотокоса

Модель: 41482000004-01

Короткий опис


Характеристики Stihl FS 490 C-EM Тип двигунаБензиновийПотужність2,4 кВт / 3,3 к.с.Двигун2-тактовий, 2-MIXРобочий об'єм циліндра51,6 см³Тип рукояткиU-подібна (велосипедна)Паливний бак0,99 лШтангаПряма, суцільнаЗагальна д... Читати далі...

23 579.00грн.

 • Наявність: На складі


Характеристики Stihl FS 490 C-EM

Тип двигунаБензиновий
Потужність2,4 кВт / 3,3 к.с.
Двигун2-тактовий, 2-MIX
Робочий об'єм циліндра51,6 см³
Тип рукояткиU-подібна (велосипедна)
Паливний бак0,99 л
ШтангаПряма, суцільна
Загальна довжина1,8 м
Додаткові характеристикиЕлектронне управління двигуном STIHL M-Tronic,
Антивібраційна система STIHL,
Регулювання рукоятки без инструменту,
Система легкого пуску ErgoStart,
Жорсткий привідний вал
Вага9,1 кг
Гарантія (проф. експлуатація)24 міс. (12 міс.)
КомплектаціяНіж для трави 300-3,
Ремінь ADVANCE PLUS,
Окуляри

Stihl FS 490 C-EM

Неймовірно потужний кущоріз Stihl FS 490 C-EM (2,4 кВт) з системою STIHL M-Tronic і пристроєм ErgoStart. Комфортний запуск і зручність в експлуатації. Модернізований редуктор 25 ° зі змазкою на весь термін служби і підшипниками з подвійним ущільненням оптимізований для пильних робіт в лісі і забезпечує довший термін служби. Паливний бак і антивібраційна система надійно захищені від ушкоджень завдяки міцним захисним пластин. Електронна система STIHL M-Tronic забезпечує правильний момент запалювання і точне дозування і складу робочої суміші в будь-якому робочому стані. При цьому вона враховує такі параметри як температура, висота над рівнем моря і якість палива і автоматично адаптує до них потужність двигуна. Крім стабільно оптимальної потужності двигуна, постійної максимальної частоти обертання і відмінним параметрами прискорення це сприяє також полегшення запуску. Завдяки чотирьохточковій антивібраційній системі STIHL навіть довга робота з мотокосою Stihl FS 490 C-EM стає комфортною.

 • Ремінь ADVANCE PLUS - Дозволяє вільно рухатися завдяки підвішеною близько ноги сумці. Зручний при використанні в лісі з пильними дисками. Дуже легкий. З зручним гачком для швидкого закріплення і зняття інструменту.
 • Система легкого пуску ErgoStart STIHL забезпечує запуск інструменту без віддачі при незначних зусиллях і рівномірному розподілі навантаження.
 • STIHL M-Tronic забезпечує легкий запуск двигуна при меншій кількості ходів пускового троса і без перемикання. Повністю електронне управління двигуном з ефектом пам'яті регулює момент запалювання і дозування палива. Система M-Tronic розпізнає холодний, гарячий пуск, забезпечуючи оптимальну потужність двигуна, постійно максимальні оберти і дуже хороші розгінні характеристики.
 • Чотирьохточкова антивібраційна система STIHL - Пружини з гумовим буферами пом'якшують вібрацію, яка передається від двигуна і ріжучого інструменту на рукоятки. Завдяки цьому навіть довга робота стає комфортною і без утоми.
 • Двигун 2-MIX забезпечує високу потужність з високим крутним моментом за рахунок широкого діапазону оборотів двигуна. Крім сильної тяги, двигун 2-MIX помітно знижує витрату палива - в залежності від ситуації використання на 20% в порівнянні з традиційними 2-тактовими двигунами STIHL без технології 2-MIX.
 • Багатофункціональна рукоятка - Всі елементи управління двигуном вбудовані в одну рукоятку. Управління стає простіше і безпечніше.
 • Дворучна рукоятка - ергономічне кермо коси. Він забезпечує природність руху коси і легко регулюється по висоті. У мотокіс і кущорізів дворучна рукоятка просто необхідна при частому косінні трави на великих ділянках.
 • Великий паливний бак - Прозорий паливний бак з об'ємом 0,99 л забезпечує безперервну роботу з меншою кількістю зупинок. Завжди можна чітко бачити рівень наповнення. Проста заправка завдяки великому досяжному отвору і кришці паливного бака, зручно відкривається і закривається без інструменту.
 • Ручний паливний насос - За допомогою ручного паливного насоса можна вручну, натисканням пальця підкачати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.
 • Регулювання рукоятки без допоміжного інструменту - Ергономічне кермо коси легко регулюється затискним пристроєм, що відкривається без інструменту. Затискач на кермі вбудовано без кромок з геометричним замиканням в корпус.
 • Повітряний фільтр з великим терміном служби - Легко знімається, паперовий фільтр з великим терміном служби забезпечує великі інтервали між замінами.
 • Режими зима / літо - Перемикання між режимами зима / літо здійснюється швидко і просто за допомогою повзуна. У зимовому режимі запобігає заледеніння повітряного фільтра і карбюратора.
 • Захисні окуляри входять в стандартну комплектацію Stihl FS 490 C-EM. Вони добре обдуваються і мають широкий бічний захист.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре