+38050-686-33-33

Stihl FS 400 К Кущоріз

Модель: 41282000153-01

Короткий опис


Характеристики Stihl FS 400 К Тип двигунаБензиновийПотужність1,9 кВт / 2,6 к.с.Двигун2-тактовийРобочий об'єм циліндра40,2 см³Тип рукояткиU-подібна (велосипедна)Паливний бак0,67 лШтангаПряма, суцільнаЗагальна довжина1,64... Читати далі...

17 429.00грн.

 • Наявність: На складі


Характеристики Stihl FS 400 К

Тип двигунаБензиновий
Потужність1,9 кВт / 2,6 к.с.
Двигун2-тактовий
Робочий об'єм циліндра40,2 см³
Тип рукояткиU-подібна (велосипедна)
Паливний бак0,67 л
ШтангаПряма, суцільна
Загальна довжина1,64 м
Додаткові характеристикиАнтивібраційна система STIHL,
Пусковий пристрій ElastoStart,
Декомпресійний клапан,
Регулювання рукоятки без инструменту,
Жорсткий приводний вал
Вага8,1 кг
Гарантія (проф. експлуатація)24 міс. (12 міс.)
КомплектаціяПильний диск 225 мм 24 зуба,
Ремінне оснащення,
Ключ,
Окуляри

Stihl FS 400 К

Потужний кущоріз Stihl FS 400 К з пильним диском для видалення сучкуватих чагарників і тонких дерев. Зручний ремінь через плече. Дуже ефективний при первинному проріджуванні. А в комбінації з відповідними ріжучими інструментами також ефективно застосовується для викошування звалялася трави або для складної розчищення.

 • Здвоєний ремінь через плече відмінної якості входить в базову комплектацію. Наявність м'яких підкладок полегшує роботу, особливо тривалу.
 • STIHL ElastoStart - В результаті тиску стиснення при запуску двотактних двигунів виникають поштовхообразні сили, що навантажують м'язи і суглоби. Пусковий пристрій ElastoStart помітно зменшує ці шкідливі впливи. Спеціальний демпфуючий елемент в ручці пускового пристрою поперемінно то приймає на себе, то віддає енергію відповідно процесу стиснення. Таким чином, запуск відбувається рівномірно, без поштовхів.
 • Антивібраційна система використовується в інструментах для догляду за зеленими насадженнями. Гумові буфери зменшують перенесення шкідливих вібрацій, створюваних двигуном і обертовим ріжучим інструментом. Тому рукоятки мають вкрай низький рівень вібрації. Це робить роботу зручною і полегшує.
 • Клапан зниження тиску - компонент системи легкого запуску. При запуску двигуна він скидає частину тиску стиснення в циліндрі. В результаті необхідне зусилля тяги на пусковому тросі помітно знижується.
 • Компенсатор STIHL - регулюючий орган в карбюраторі - запобігає перенасичення суміші при забрудненні повітряного фільтра. Таким чином, протягом тривалого часу потужність залишається незмінною. Фільтр вимагає очищення, коли забито 80% його поверхні. Це також дозволяє довго працювати без перерви.
 • Багатофункціональна рукоятка - Всі елементи управління двигуном вбудовані в одну рукоятку. Управління стає простіше і безпечніше.
 • Регулювання рукоятки без допоміжного інструменту - Ергономічне кермо коси легко регулюється Т-образним гвинтом без додаткових інструментів.
 • Дворучна рукоятка - ергономічне кермо коси. Він забезпечує природність руху коси і легко регулюється Т-образним гвинтом. У мотокос і кущорізів дворучна рукоятка просто необхідна при частому косінні трави на великих ділянках.
 • Ручний паливний насос, за допомогою якого можна вручну, натисканням пальця підкачати паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових ривків після тривалої перерви в експлуатації.
 • Захисні окуляри входять в стандартну комплектацію. Вони добре обдуваються і мають широкий бічний захист.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре