+38050-686-33-33

Пилосос Stihl SE 122 E

Модель: 47740124405-01

Короткий опис


Характеристики Stihl SE 122 E Тип двигунаЕлектричнийТип інструментуПилосос для сухого та вологого прибиранняПотужність1.500 ВтНапруга230 ВПродуктивність222 м3/гМакс. розрідження250 мбарЄмність резервуару30 лДодаткові ха... Читати далі...

13 329.00грн.

 • Наявність: На складі


Характеристики Stihl SE 122 E

Тип двигунаЕлектричний
Тип інструментуПилосос для сухого та вологого прибирання
Потужність1.500 Вт
Напруга230 В
Продуктивність222 м3/г
Макс. розрідження250 мбар
Ємність резервуару30 л
Додаткові характеристикиРозетка для електроінструменту,
Система очистки фільтра,
Регулювання кількості оборотів,
Плавний пуск,
Багатоступенева фільтрація,
Всмоктувальна трубка з нержавійки,
Тримачі для аксесуарів на корпусі
Вага12,3 кг
Гарантія12 міс.
Країна виробництваУгорщина
КомплектаціяКомбінована насадка для підлоги,
Універсальна насадка 115 мм,
Щілинна насадка,
Мішок для збору пилу,
Фільтр, що миється з ПЕТ,
Адаптер для електроінструменту,
Всмоктувальна трубка,
Шланг 3,0 м Ø36 мм

Stihl SE 122 E

Потужний пилосос Stihl SE 122 E для професійної вологого і сухого прибирання на індустріальних і промислових підприємствах, а також в області комунального господарства. З автоматикою включення через підключений електроінструмент. Пилосос автоматично вмикається і вимикається одночасно з електроінструментом. Швидко і легко впорається зі стружкою, осколками скла, безпечної для здоров'я пилом, водою та іншими незаймистими рідинами. Вибір режиму сухого та вологого прибирання, багатоступенева система фільтрації, система очищення фільтра, що миється основний фільтр з поліетиленового флісу - все це робить даний пилосос професійним помічником при виконанні прибирання.

 • Підключення електроінструменту - Завдяки розетки для електроінструменту пил можна видаляти прямо під час робіт з свердління, пиляння або шліфуванню. Дуже зручно завдяки прямому підключенню електроінструменту до універсального пилососа. Пилосос автоматично вмикається і вимикається одночасно з електроінструментом.
 • Адаптер для роботи з приладами регулюванням потужності всмоктування. Дозволяє налаштувати оптимальну потужність в залежності від поставленого завдання.
 • Регулювання кількості обертів для плавного регулювання потужності всмоктування.
 • Система очищення фільтра - Для швидкого очищення фільтруючої системи необхідно просто закрити насадка на кінці шланга і натиснути кнопку очищення фільтра. Фільтр автоматично очиститься. Потужність всмоктування завжди залишається високою.
 • Тримач всмоктуючої трубки - Зручна 2-точкова фіксація всмоктуючої трубки зі щіткою забезпечить компактне зберігання пилососа.
 • Багатоступенева фільтрація - Завдяки комбінації фільтруючого мішка з основним фільтром досягається більш високий рівень очищення.
 • Комбінована насадка для підлоги з ножним перемикачем для чищення гладких поверхонь і килимових покриттів.
 • Універсальна усмоктувальна насадка з щетиною, ширина 115 мм.
 • Щілинна насадка для очищення важкодоступних місць.
 • Довжина електрокабелю - 5 м
 • Тримачі для аксесуарів на корпусі пилососа Stihl SE 122 E дозволяють зручно і практично зберігати такі пристосування як усмоктувальна трубка, шланг, щітки і насадки завдяки продуманим кріпленням і фіксаторів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре